• Головна
  • Робота керівництва КП «Стрийводоканал» - неналежна
10:59, 8 жовтня 2019 р.

Робота керівництва КП «Стрийводоканал» - неналежна

Робота керівництва КП «Стрийводоканал» - неналежна

До такого висновку дійшли члени виконавчого комітету Стрийської міської ради на позачерговому засіданні, яке відбулось вчора, 7 жовтня.

Таку інформацію оприлюднили у Стрийській міській раді.

«Заслухавши інформацію заступника міського голови Ігоря Стецика про виконання висновків та пропозицій робочої групи щодо вивчення окремих питань фінансово-господарської діяльності КП “Стрийводоканал” та формування тарифів на водопостачання та водовідведення виконком міської ради вирішив: дану інформацію взяти до уваги; визнати неналежним виконання начальником КП “Стрийводоканал” В.Козаком висновків та пропозицій робочої групи щодо вивчення окремих питань фінансово-господарської діяльності КП “Стрийводоканал” та формування тарифів на водопостачання та водовідведення; начальнику КП “Стрийводоканал” В.Козаку в термін до 25.12.2019 р. забезпечити вжиття заходів для покращення фінансового стану підприємства, стягнення заборгованості абонентів за надані послуги з водопостачання та водовідведення; вирішити питання стосовно керівництва КП “Стрийводоканал” за результатами проведення аудиту Держаудит службою», - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, що 15 жовтня анонсовано провести громадські слухання щодо встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення. Ініціаторами слухань цього разу виступило 14 депутатів міської ради. Серед запропонованих питань до обговорення з громадою також було і обговорення висновків та пропозицій робочої групи щодо вивчення окремих питань фінансово-господарської діяльності КП “Стрийводоканал”.

На даний час поки нема інформації щодо скасування проведення громадських слухань 15 жовтня о 17:00 у Народному домі міста Стрия.

Фото з сайту Стрийської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...