• Головна
  • Учнівська молодь з Любинців побувала з екскурсією на ТзОВ "Видавничий дім "Укрпол"
10:21, 11 жовтня 2019 р.

Учнівська молодь з Любинців побувала з екскурсією на ТзОВ "Видавничий дім "Укрпол"

Учнівська молодь з Любинців побувала з екскурсією на ТзОВ "Видавничий дім "Укрпол"

Цього тижня, відбулася професіографічна екскурсія для учнів 9-го та 10-го класів НВК "Любинцівської ЗНЗ І-ІІІ ст. ДНЗ" на підприємство ТзОВ «Видавничий дім «Укрпол". Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Під час екскурсії, учні прослухали інструктаж з техніки безпеки після чого детально ознайомилися з технологічним процесом на виробництві, сучасною матеріально-технічною базою підприємства та умовами праці працівників, а також дізналися, представники яких спеціальностей тут працюють та які вимоги до них.

Варто зазначити, що ТзОВ «Видавничий дім «Укрпол" виготовляє найрізноманітніші види картонної упаковки для виробників харчової, кондитерської, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, тютюнової, алкогольної промисловостей, товарів побутової хімії та непромислової групи.

Профорієнтаційні екскурсії на підприємствах допомагають учням у формуванні уявлення про майбутню професію та є дієвим чинником у пропагуванні робітничої праці, а отримана інформація дозволяє активізувати професійне самовизначення школярів, розвивати пізнавальну активність та розширювати кругозір про світ професій.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...