• Головна
  • Громада не підтримала підняття тарифів на воду
19:56, 16 жовтня 2019 р.

Громада не підтримала підняття тарифів на воду

Вчора, 15 жовтня, у Народному домі відбулись чергові громадські слухання щодо питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення.

Слухання скликали на підставі звернення 15 депутатів Стрийської міської ради, які мали зауваження до керівництва КП «Стрийводоканалу».

У першу чергу присутні мали на меті почути начальника КП «Стрийводоканал» п. Козака щодо вжитих ним дій для усунення недоліків у роботі підприємства, які виявила робоча група ще на початку цього року.

Також присутні хотіли заслухати економічне обґрунтування запропонованого тарифу.

Проте у присутніх не вистачило терпіння, а у доповідачів аргументів, щоб переконати. Тож на голосування поставлено питання про підняття тарифу після проведення повного аудиту підприємства. Зі 119, які зареєструвались, підтримало дане питання 57 зареєстрованих. Наступне голосування було запропоновано щодо підняття тарифу згідно з запропонованим від КП «Стрийводоканал». Таку думку підтримало лише 54 зареєстрованих у залі.

Однак, рішення громадських слухань не є обов'язковим до виконання органами місцевого самоврядування, а має дорадчий характер.

Варто зазначити, що на даний час мешканці міста, без комерційних установ, заборгували перед КП «Стрийводоканал» більш як 6 млн грн.

Профспілка підприємства попереджає, що можуть вдатись до радикальних дій – страйку, якщо влада міста та громада не піде на зустріч і не прийме оптимальне рішення.

Останній раз у Стрию тариф на водопостачання та водовідведення підвищували у 2016 році. 

Відео громадських слухань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245

Коментарі

Оголошення
live comments feed...