• Головна
  • Стрияни таки платитимуть дорожче за воду, але не цього року
14:29, 18 жовтня 2019 р.

Стрияни таки платитимуть дорожче за воду, але не цього року

Стрияни таки платитимуть дорожче за воду, але не цього року

16 жовтня відбулось позачергове засідання Виконавчого комітету Стрийської міської ради, на якому розглядали питання підняття тарифів на водопостачання та водовідведення.

Відповідний документ опублікований на сайті Стрийської міської ради.

У рішенні Виконкому №244 зазначено, що з 1 травня 2020 року абоненти КП “Стрийводоканал” будуть сплачувати у межах міста за водопостачання 18,83 грн за м³ та за водовідведення 12.46 грн за м³.

У рішенні також зазначено:

“Встановити для населення м.Стрия, якому надаються послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, враховуючи розмір компенсації Комунальному підприємству «Стрийводоканал» з міського бюджету різниці тарифу, розмір оплати за послуги з централізованого водопостачання 15,54 грн/м.куб. (з ПДВ) та централізованого водовідведення в сумі 12,46 грн/м.куб. (з ПДВ) на період до 31.12.2020 року включно”.

У рішенні також зазначено, що Комунальне підприємство «Стрийводоканал» з 1 листопада 2019 року розпочати договірну компанію та завершити до 01 травня 2020 року.

Нагадаємо, що 15 жовтня у приміщенні Народного дому відбулись громадські слухання щодо підняття тарифів на водопостачання та водовідведення, на яких більшість не підтримала таке нововведення. 

Стрияни таки платитимуть дорожче за воду, але не цього року, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...