• Головна
  • 18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми
14:47, 18 жовтня 2019 р.

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Сьогодні, 18 жовтня, європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який був започаткований 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, – особливо жінками та дітьми, – небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні.

Управління праці та соціального захисту населення Стрийської міської ради інформує, що з метою недопущення і запобігання цього явища у нашому місті працівниками Стрийського МЦСССДМ, управління праці та соціального захисту населення та за участю громадської організації “Центр “Жіночі перспективи” з учнями вищого професійного училища № 35 було проведено бесіду з елементами тренінгу.

Під час цього заняття учням розповіли про різні ситуації, які призводять до потрапляння у торгівлю людьми. Представниця ГО “Жіночі перспективи” пані Олена Кальбус провела цікаву гру під назвою “Рожеві окуляри”, після якої учасники ще більше зрозуміли, які існують проблеми нелегального працевлаштування.

Фото з сайту Стрийської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...