• Головна
  • У Любинцях проінспектували хід будівельних робіт водогону
21:29, 19 жовтня 2019 р.

У Любинцях проінспектували хід будівельних робіт водогону

У Любинцях проінспектували хід будівельних робіт водогону

Завершення будівництва водогону вже тривалий час турбує громаду села Любинці.

У межах робочої поїздки в село Любинці перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук за участю сільського голови Володимира Мачалаби оглянув хід виконання будівельних робіт з укладання водопровідних мереж у селі. Про це інформують у Стрийській РДА.

Як зазначив Любомир Кащук, роботи по влаштуванню водопровідних мереж у селі Любинці було розпочато ще у 2009 році, проте через певний час були призупинені через брак фінансування. Для розв'язання даного питання за сприяння Стрийської райдержадміністрації у 2019 році були виділені кошти з Державного агентства водних ресурсів у сумі 2.4 млн гривень.

Ремонтні роботи на даному об’єкті виконує підрядна організація ТОВ «Водобудівельне підприємство», яка на даний час вже виконала 60% робіт, провівши укладання водогону на 5-ти сільських вулицях. Для завершення робіт необхідно прокласти труби ще на двох вулицях та з’єднати із центральною трубою, а також під'єднати до мережі водопостачання. Загальна протяжність водогону становитиме 1.3 км.

Замовником даних робіт виступає Басейнове управління водних ресурсів річок Західний Буг та Сяну.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия

Коментарі

Оголошення
live comments feed...