• Головна
  • У Стрию розпочинається проведення приписки до призовної дільниці військкомату
09:45, 21 жовтня 2019 р.

У Стрию розпочинається проведення приписки до призовної дільниці військкомату

У січні-березні 2020 року буде проводитись приписка до призовної дільниці Стрийського об’єднаного міського військового комісаріату громадян міста Стрия 2003 року народження.

Відповідне рішення було прийняте на позачерговому засіданні Виконавчого комітету Стрийської міської ради.

Відповідно, керівникам управлінських компаній житлово-експлуатаційних організацій, підприємств, установ і організацій міста, незалежно від підпорядкування і форми власності доручено до кінця листопада 2019 року провести звірку з даними військового комісаріату списки за Ф. 1 громадян 2003 року народження, які підлягають приписці до призовної дільниці. Також вони зобов'язані забезпечити своєчасну явку юнаків на призовну дільницю об’єднаного міського військового комісаріату з документами в дні та години, вказані у вручених їм особистих повістках.

У Рішенні також затверджено склад комісії з питань приписки та лікарів-спеціалістів.

Військовому комісару Стрийського ОМВК О.Сабінському в термін до 20 грудня 2019 року доручено забезпечити проведення інструктивного заняття з керівниками та працівниками кадрових органів підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, комендантами гуртожитків з питань приписки та забезпечення необхідними документами юнаків, які підлягають приписці до призовної дільниці військового комісаріату.

А Стрийському відділу поліції ГУ НП України у Львівській області (І. Малиш) необхідно забезпечити військовий комісаріат необхідними відомостями про призовників, які перебувають на обліку за антисуспільну поведінку, зловживання алкоголем та наркотичними засобами. Також, за зверненням Стрийського ОМВК проводити розшук і доставку у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Керівнику центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради доручено здійснювати реєстрацію і зняття з обліку осіб призовного віку за місцем проживання тільки при наявності в їх посвідченнях відміток про реєстрацію та взяття на військовий облік у військових комісаріатах. Впродовж 2020 року, на запит Стрийського об’єднаного міського військового комісаріату, щомісячно повідомляти про реєстрацію (зняття з реєстрації) місця проживання чи перебування призовників і військовозобов’язаних.

Фото з вільних джерел

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...