• Головна
  • Мешканцям району вкотре нагадують про необхідність легалізації заробітної плати
12:31, 25 жовтня 2019 р.

Мешканцям району вкотре нагадують про необхідність легалізації заробітної плати

Вчора, 24 жовтня, під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука відбулося чергове засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Як повідомляють у Стрийській РДА, на засіданні розглянуто питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці відповідно до чинного законодавства, обумовлено основні напрямки роботи, спрямовані на розв'язання цих питань.

На засідання запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, які за інформацією ГУ ПФУ у Львівській області у серпні 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше встановленого мінімуму – 4173 грн. Роботодавці надали пояснення щодо виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня. Представники органів державної влади закликали роботодавців бути відповідальними та дотримуватись вимог чинного законодавства, зокрема, належним чином оформляти трудові відносини з працівниками, дотримуватись вимог про оплату праці та рекомендували підвищити рівень заробітної плати.

Підсумовуючи, перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук наголосив запрошеним вживати заходи щодо виплати заробітної плати своїм працівникам відповідно до середніх показників заробітної плати по галузях.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...