• Головна
  • Стрияни просять владу створити “Доступне місто” для незрячих
13:10, 25 жовтня 2019 р.

Стрияни просять владу створити “Доступне місто” для незрячих

Стрияни просять владу створити “Доступне місто” для незрячих

На сайті електронних петицій з'явилась нова ініціатива щодо обладнання транспорту загального користування звуковими системами.

Автор звернення та керівник ГО “Стрийська організація Генерація успішної дії” - Едуард Поліщук.

“Частиною четвертою статті 28 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» передбачено, що транспорт загального користування з метою врахування обмежених можливостей осіб з інвалідністю забезпечується зовнішніми звуковими інформаторами номера і кінцевих зупинок маршруту, текстовими та звуковими системами у салоні для обов’язкового оголошення зупинок.

Зовнішні звукові інформатори номера маршруту та звукові системи у салоні для оголошення зупинок необхідні не тільки пасажирам з інвалідністю по зору, а й людям похилого віку, які втрачають зір з віком, просто зрячим неуважним пасажирам та гостям міста, які не орієнтуються у місті.

Обладнання транспорту загального користування звуковими системами не тільки дозволить поліпшити умови обслуговування пасажирів з інвалідністю по зору, а й зробить транспорт загального користування більш зручним для інших пасажирів”, - зазначено у тексті петиції.

Нагадаємо, що ГО “Стрийська організація Генерація успішної дії” створення для людей з проблемами зору і займається інтеграцією незрячих у сучасному житті. Зокрема організація проводить навчання для сліпих з користуванням комп'ютерів та телефонів на базі андроїд.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий

Коментарі

Оголошення
live comments feed...