У районі говорили про Ключові компетентності НУШ у формуванні національної свідомості

Вчора, 4 листопада, на базі НВК «Гірненський ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» відбулося теоретичне заняття районного методичного об’єднання класних керівників на тему «Ключові компетентності НУШ у формуванні національної свідомості школяра».

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Голова методоб’єднання класних керівників Гірненського НВК Пекарюк М. І. виступила з презентацією «Формування компетентностей – необхідний компонент навчання та виховання для самореалізації особистості в сучасному світі. Спілкування державною мовою, соціальна та громадянська компетентності та екологічна грамотність, як ключові компетентності у формуванні національної свідомості».

У своєму виступі доповідач зазначила, що згідно Концепції НУШ, формування компетентностей відбувається в процесі вивчення різних предметів, проте цілком логічно, що позакласні заходи та різні форми виховної роботи можуть ефективно доповнювати роботу на уроках в розрізі формування компетентностей.

Для своєї роботи гірненські педагоги обрали три компетентності НУШ, які є максимально дотичні до виховної проблеми району:

1. Спілкування державною (і рідною у разі відмінності) мовами.

2. Соціальні і громадянські компетентності.

3. Екологічна грамотність і здорове життя.

Класний керівник 9 класу Білан В. А. презентувала доповідь «Формування соціальної та громадянської компетентностей через виховну роботу з школярами», а практичний психолог Дух М. Я. виступила з презентацією «Емоційний інтелект як фактор успішної соціалізації»

Вчитель біології Добрянська О. Я. ознайомила присутніх із шляхами формування екологічної грамотності школярів.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі