У КП «Стрийська районна лікарня» далі висить заборгованість. У РДА шукають шляхи вирішення

У КП «Стрийська районна лікарня» далі висить заборгованість. У РДА шукають шляхи вирішення

Сьогодні, 5 листопада, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду по питанню забезпечення функціонування КП «Стрийська районна лікарня» до кінця поточного року.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Нарада відбулася за участю начальника управління фінансів РДА Наталії Меленик, головного лікаря КП «Стрийська районна лікарня» Михайла Іваніва та бухгалтера цієї установи.

Йшла мова про ліквідацію до кінця 2019 року дефіциту заборгованостей на оплату заробітної плати працівникам медичного закладу та заборгованості по енергоносіях. Представники лікарні надали пояснення про те, яким чином виникла заборгованість, та які дії вживаються адміністрацією лікарні для її ліквідації. Під час наради також порушували питання ефективного використання приміщення медичного закладу з метою залучення додаткових коштів для його фінансування, а також питання реорганізації лікарні.

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації Любомир Кащук зобов’язав керівника КП «Стрийська районна лікарня» до кінця 2019 року вжити всіх необхідних заходів для ліквідації дефіциту заборгованостей по захищених статтях витрат, щоб із мінімальною заборгованістю перейти у наступний рік.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі