У понеділок активісти анонсували перекрити дорогу Київ-Чоп

До таких радикальних дій активні мешканці Стрия обіцяли вдатись у тому випадку, якщо влада міста не скасує рішення Виконавчого комітету міської ради щодо підняття цін на воду.

Сьогодні, 5 листопада, активісти разом з кількома депутатами Стрийської міської ради пікетували мерію. За короткий час їх зустрів мер міста Роман Шрамов’ят.

У кабінеті очільника активні стрияни висловили своє незадоволення стосовно саботажу вивезення сміття з майданчиків зі збору ТВП.

Але найболючішим питанням стали тарифи на водопостачання та водовідведення, які підвищили 16 жовтня рішенням Виконавчого комітету Стрийської міської ради. Відповідно, з 1 травня 2020 року стрияни мають платити у сумі за послуги водопостачання та водовідведення 31.29 грн.

Нагадаємо, що 15 жовтня відбулись громадські слухання щодо цього питання, які ініціювали 15 депутатів Стрийської міської ради. Більшістю голосів пропозицію підняття тарифів – відхилили.

Громада, яка сьогодні спілкувалась з Романом Шрамов’ятом та його профільним заступником Ігорем Стециком, застерігає владу від подальших протестів. У випадку, якщо не буде скасоване рішення Виконавчого комітету, активісти планують перекрити автодорогу міжнародного значення Київ-Чоп вже наступного понеділка.

ВІДЕО

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі