Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп

Сьогодні, 11 листопада, о 10:00 активісти перекрили автомобільну дорогу міжнародного значення М-06 Київ-Чоп біля 612 кілометру.

Протестувальники вимагали від стрийської влади скасувати рішення Виконавчого комітету міської ради щодо підняття тарифів на воду.

Реакція користувачів соціальних мереж з цього приводу — неоднозначна. Одні підтримують активістів, обурюючись тарифом у понад 31 гривню. Інші зазначають, що не можна вдаватись до таких дій і слід пікетувати міську раду.

Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-1 Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-2 Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-3 Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-4 Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-5

Додав перчинки до протесту і той факт, що у місті сьогодні до 15:00 не було води. 

Автодорога була перекрита понад 1 годину. За цей час активісти пропускали транспорт кожні 10 хвилин, також надавали проїзд спецтранспорту та автомобілям з дітьми.

На місці події були присутні правоохоронці, представники влади та КП “Стрийводоканал”, представники депутатського корпусу та громадські активісти.

Активісти сьогодні перекривали дорогу Київ-Чоп, фото-6

Фото Yurij Levickij

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі