У РДА обговорили питання завершення будівництва водопроводу в селі Любинці

Сьогодні, 12 листопада, перший заступник голови Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук провів нараду щодо завершення робіт з будівництва водопроводу в селі Любинці.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Нарада відбулася за участю сільського голови Володимира Мачалаби, представників Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну, КП «Дрогобичводоканал» та начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Галини Чорної.

Питання якісної води та будівництва водопроводу уже тривалий час турбує громаду села Любинці. Як уже зазначалося раніше, для розв'язання даного питання за сприяння Стрийської райдержадміністрації у 2019 році були виділені кошти з Державного агентства водних ресурсів.

Перший заступник голови РДА Любомир Кащук заслухав учасників наради про хід будівельних робіт на об’єкті. Йшла мова про обсяг робіт, які необхідно виконати для завершення будівництва водопроводу та введення його в експлуатацію.

За підсумками наради Любомир Кащук зобов’язав КП «Дрогобичводоканал» спільно з Басейновим управлінням водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну до 15 листопада підготувати договір на виконвання робіт по гідравлічному випробуванню та промивки водопроводу, всі будівельні роботи завершити до 1 грудня, а до кінця 2019 року ввести об’єкт в експлуатацію.

Фото з сайту Стрийської РДА.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі