У Дашаві говорили про стратегію безпечного середовища

У Дашаві говорили про стратегію безпечного середовища, Юля Бецко

Працівники Стрийського відділу поліції разом з представниками Консультативної місії Європейського Союзу та місцевої влади обговорили питання, пов’язані з облаштуванням безпечного середовища у громаді Дашави.

Також говорили про протидію домашньому насильству, запобігання дорожньо-транспортному травматизму та інші безпекові проблеми.

Зустріч була організована для поглиблення співпраці між правоохоронцями та громадою для успішного розв'язання проблем, що найбільше турбують мешканців. Окремо учасники «круглого столу» розглянули питання стратегії безпечного середовища в громаді.

Варто зазначити, що у селищі встановлені камери відеоспостереження, школа обладнана охоронною сигналізацією, поліцейські забезпечують публічну безпеку і порядок, проводять зустрічі зі школярами та виконують інші службові завдання, проте, на думку селищного голови, у Дашаві потрібна посада дільничного офіцера поліції, який обслуговував би лише їхнє селище.

Як домовились учасники зустрічі, усі напрацьовані пропозиції будуть належним чином оформлені для їх подальшої реалізації.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі