Сьогодні будуть проводити перевірку систем оповіщення

З метою перевірки готовності територіальної системи централізованого оповіщення 20 листопада 2019 року в період з 14:50 години до 15:00 години  департаментом з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації проводитиметься навчальне оповіщення населення м. Львова та області сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

Уривчасте звучання електричних сирен означає "УВАГА ВСІМ!". Почувши зазначений сигнал негайно увімкніть радіоточки проводового радіомовлення, налаштуйте радіоприймачі в ФМ діапазоні на частоту 103,3 МГц, а телеприймачі перемкніть на канали:

ефірного телебачення "Перший Західний" (57 канал);

ефірного телебачення "UA: Львів",

та прослухайте подальше повідомлення департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

У зв'язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовувати не потрібно. Просимо зберігати спокій.

Також, для визначення рівня озвучення електросиренами території міст обласного значення та районних центрів проводитиметься електронне опитування мешканців області.

Також у Департаменті просять  перейти за посиланням на опитування: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf28ptJ5bJm1s-y-7bWsn2HObkqPr7-3MBc-BqdouAJxtBoVg/closedform та відповісти на кілька нескладних запитань. За результатами опитування буде опрацьована карта покриття звуковими сигналами цивільного захисту.

Варто зазначити ,що доступ за посиланням для опитування буде актуальним у період з 15:00 години 20 листопада до 24:00 години 30 листопада поточного року.

245 стрийські новини новини Стрия Стрий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі