У Стрию відбувся історико-краєзнавчий проект «Хранителі – Віри, Надії, Держави»

У середу, 20 листопада, в центральній районній бібліотеці, напередодні вшанування 6-ї річниці Дня Гідності та Свободи відбувся патріотично-просвітницький захід «Шануємо Героїв Стрийщини» в рамках історико-краєзнавчого проекту «Хранителі – Віри, Надії, Держави».

Про це інформують у Стрийській РДА.

Захід розпочався з молитви за Героями України, які в часи Революції Гідності на Майдані та під час війни на Сході країни віддали своє життя за національні та демократичні цінності Української держави.

Декан Стрийського благочиння ПЦУ о. Михайло Зубкович відслужив панахиду в супроводі Муніципального чоловічого хору «Каменяр» Стрийського району.

Після панахиди, присутні в читальній залі мали змогу повернутися думками в буремні події Революції Гідності, а також переглянути відеоматеріали подій тих часів.

Не оминули увагою і Героїв, які загинули захищаючи територіальну цілісність України. Зокрема, працівники культури сіл в яких проживали Герої поділилися спогадами про нескорених Синів України, які є прикладом для нас, символом Незборимості Української нації. Їх імена назавжди вкарбовані в серця Українців.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі