Роботодавці пояснили у РДА чому нараховують малі заробітні плати

У Стрийській  РДА відбулося засідання робочої групи з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення під головуванням заступника голови робочої групи Галини Чорної за участю головного державного інспектора ГУ Держпраці у Львівській області Антона Олексика, представників ГУ ДФС у Львівській області, Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області, Стрийського МРЦЗ та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

На засіданні розглянуто питання дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці відповідно до чинного законодавства, обумовлено основні напрямки роботи, спрямовані на вирішення цих питань.

Також, було запрошено керівників та бухгалтерів підприємств, суб’єктів підприємницької діяльності, у яких за інформацією ПФУ у вересні 2019 року виплатили заробітну плату найманим працівникам у розмірі менше за мінімальну – 4173 грн. Роботодавці надали пояснення щодо виплати заробітної плати нижче законодавчо встановленого рівня та озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності.

Під час засідання з роботодавцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань дотримання законодавства у сфері зайнятості та оплати праці, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі