• Головна
  • Для споживачів газу у Стрию відкрили новий Центр обслуговування клієнтів
18:00, 2 грудня 2019 р.

Для споживачів газу у Стрию відкрили новий Центр обслуговування клієнтів

Майже 70 тисяч споживачів газу Стрийського та Жидачівського районів обслуговуватимуться у новому Центрі «Львівгаз», де зможуть отримати весь спектр необхідних та якісно нових послуг газових компаній за місцем проживання.

Про це інформують у Львівській ОДА.

Офіційне відкриття Центру обслуговування клієнтів відбулося минулого тижня, 28 листопада, у місті Стрий. Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

Варто зазначити, що у Центрі створені комфортні умови для клієнтів: зручна зона очікування, доступ до wi-fi, можливість безпосередньо на місці одразу ж зареєструватися в Особистому кабінеті через сенсорні монітори «тонкий клієнт» та скористатися його послугами, а також сплатити за послуги через термінали.

Споживачі можуть отримати кваліфіковані консультації у менеджерів Центру.

Також у Центрі клієнти можуть отримати допомогу фахівців у користуванні терміналами, а автоматизована електрона черга дозволяє ефективно керувати потоком відвідувачів для раціонального завантаження менеджерів та фахівців необхідного профілю.

Центр обслуговування клієнтів у Стрию розташований за адресою: вул.Людкевича,7 та працює від понеділка до четверга від 8.00 до 17.15 год., у п’ятницю від 8:00 до 16:00 год, без перерви на обід.

Фото з сайту Львівської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245
Останні новини
Оголошення
live comments feed...