• Головна
  • На засіданні Колегії РДА схвалили проект районного бюджету на 2020 рік
15:28, 5 грудня 2019 р.

На засіданні Колегії РДА схвалили проект районного бюджету на 2020 рік

На засіданні Колегії РДА схвалили проект районного бюджету на 2020 рік

Сьогодні, 5 грудня, під головуванням першого заступника голови Стрийської райдержадміністрації Любомира Кащука за участю голови Стрийської районної ради Романа Козака відбулося засідання Колегії РДА. Члени колегії розглянули та схвалили проект районного бюджету Стрийського району на 2020 рік, погодили проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2020 рік та затвердили план роботи Колегії Стрийської районної державної адміністрації на 2020 рік. 

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

За інформацією начальника фінансового управління РДА Наталії Меленик загальний обсяг районного бюджету по доходах на 2020 рік становить 348,7 млн.грн., зокрема: загальний фонд – 343,3 млн.грн. та спеціальний фонд – 5,4 млн.грн. В районному бюджеті на 2020 рік прогнозуються надходження доходів до загального фонду в сумі 207.9 млн.грн., що становить 100.6 відсотка росту до очікуваного виконання 2019 року. Обсяг доходів спеціального фонду районного бюджету визначено в сумі 5,4 млн.грн., який сформовано за рахунок власних надходжень бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів районного бюджету. Крім цього, за рахунок передачі коштів загального фонду районного бюджету до спеціального фонду запланований бюджет розвитку в сумі 8,9 млн.грн. 

Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2020 рік визначений в сумі 348,7 млн.гривень, в тому числі видатки загального фонду в сумі 334,4 млн.гривень, спеціального фонду в сумі 14,3 млн.гривень, з них бюджет розвитку 8,9 млн.гривень. Інша субвенція селищній та сільським радам на виконання делегованим повноважень передбачається в загальній сумі 13,0 млн.грн., в т.ч. на утримання Народних Домів – 12,5 млн.грн., субвенція на утримання Дашавської пожежної команди – 500,0 тис.гривень.

Що стосується другого питання, то присутні заслухали начальника управління економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості РДА Галину Чорну, яка ознайомила присутніх з інформацією про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району за 9 місяців 2019 року, а також подала до розгляду та схвалення проект Програми соціально-економічного та культурного розвитку Стрийського району на 2020 рік, визначивши шляхи їх виконання, які знайшли своє відображення у заходах Програми.

Після доповіді керівника апарату РДА Юрія Вільшинського з третього питання порядку денного, колегія затвердила план роботи Колегії на 2020 рік. 

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...