• Головна
  • На координаційній раді в РДА обговорили питання протидії домашньому насильству
17:36, 9 грудня 2019 р.

На координаційній раді в РДА обговорили питання протидії домашньому насильству

Минулого тижня у Стрийській РДА під головуванням Оксани Мелень відбулося засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми при районній державній адміністрації.

Про це інформують у Стрийській РДА.

На засіданні провели аналіз фактів вчинення домашнього насильства упродовж 9 місяців 2019 року. Так, за даний період до Стрийського відділу поліції надійшло 80 звернень щодо фактів вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі, працівники підрозділу винесли 27 термінових заборонних приписів щодо кривдників, склали 80 протоколів за вчинення домашнього насильства.

Начальник управління соціального захисту населення Леся Буцерко ознайомила присутніх з програмою корекції поведінки для кривдників, які вчинили домашнє насильство.

Присутні представники суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, обговорили план заходів в рамках відзначення у районі Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Підводячи підсумки засідання Оксана Мелень наголосила на необхідності проведення превентивної роботи з метою підвищення обізнаності населення в питаннях протидії домашньому насильству.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245
Останні новини
Оголошення
live comments feed...