• Головна
  • Не «одноголосно». У Стрию відбулась сесія міської ради
12:01, 11 грудня 2019 р.

Не «одноголосно». У Стрию відбулась сесія міської ради

Не «одноголосно». У Стрию відбулась сесія міської ради

Вчора, 10 грудня, у приміщені Міського будинку культури відбулась чергова сесія Стрийської міської ради.

Окрім депутатів, представників різних управлінь міської ради та силовиків у залі були присутні активісти та небайдужі мешканці міста.

Головну інтригу сесії, яка цікавила багатьох, практично одразу розвіяв міський голова. Мова йде про проект рішення від депутата міської ради Андрія Поврозника щодо скасування рішення Виконавчого комітету Стрийської міської ради про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення. Даний проект рішення не було внесено у порядок денний.

Після певної напруги у залі довкола цього питання, депутати перейшли до голосування за проекти рішень. Однак, серед переліку питань був проект рішення про виділення земельних ділянок громадянам міста, яке також викликало збурення у залі.

Депутат Андрій Поврозник виступив з пропозицією внести зміни в проект рішення, а саме викреслити 5 прізвищ зі списку, тих кому виділяють земельні ділянки, оскільки ці люди є близькими родичами місцевих депутатів, зокрема — зять депутата Ростислава Готя. Натомість депутат запропонував замість них вписати прізвища атовців, які подали заяви, але ще досі не отримали погодження відділу архітектури.

Після тривалих дебатів і голосувань за пропозиції, дане рішення не набрало необхідної кількості голосів «за» і було відхилене в цілому.

У підсумку місто отримало бюджет на 2020 рік та затвердило рішення, які стосуються господарки міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245
Останні новини
Оголошення
live comments feed...