• Головна
  • Відбулося офіційне представлення нового голови Стрийської РДА
11:27, 18 грудня 2019 р.

Відбулося офіційне представлення нового голови Стрийської РДА

Відбулося офіційне представлення нового голови Стрийської РДА

Вчора,17 грудня, у приміщенні Стрийського районного Будинку культури відбулося офіційне представлення нового голови Стрийської райдержадміністрації. Як уже повідомлялося, Президент України призначив на цю посаду Любомира Кащука, який раніше обіймав посаду першого заступника голови Стрийської РДА.

Керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська, зачитавши дане розпорядження Президента України, офіційно представила депутатам районної ради, керівникам органів місцевого самоврядування Стрийщини, структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій та громадськості району нового очільника райдержадміністрації. На представленні були присутні також депутати обласної ради Валентина Олексишин, Всеволод Білас та попередній голова РДА Василь Зубрицький. Від імені керівництва ЛОДА Маріанна Вільшинська побажала Любомиру Кащуку мудрості в прийнятті управлінських рішень на відповідальній посаді, а також бути гідним продовжувачем справ свого попередника.

У своїй промові новопризначений голова райдержадміністрації Любомир Кащук подякував Президенту України та керівництву області за висловлену йому високу довіру і запевнив, що докладе усіх зусиль для успішної та ефективної роботи на благо Стрийщини.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...