• Головна
  • У КНП «Стрийська ЦРЛ» відкрили інсультний центр
12:37, 26 грудня 2019 р.

У КНП «Стрийська ЦРЛ» відкрили інсультний центр

У КНП «Стрийська ЦРЛ» відкрили  інсультний центр

Сьогодні, 26 грудня, у КНП «Стрийська ЦРЛ» відбулось відкриття інсультного центру на базі неврологічного відділення.

Про це повідомляють у Стрийській РДА.

Участь у відкритті взяли голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук, голова Стрийської районної ради Роман Козак, виконавчий директор обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Ігор Ільків, духовенство, керівництво лікарні та медичні працівники.

Як зазначив, директор Стрийської ЦРЛ Олексій Ігнатов, відкриття даного центру, це в першу чергу організаційно новий підхід до надання медичної допомоги пацієнтам з інсультами.

У новому інсультному центрі виділені дві палати інтенсивної терапії на 8 ліжкомісць(по 2 в кожній), в яких встановлено нове сучасне обладнання, яке значно знизить ризик смертності та інвалідизації. Даний інсультний центр зможе прийняти до 500 пацієнтів на рік.

Довідково

З ініціативи департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, було укладено договір про співробітництво між територіальними громадами м.Стрия та Стрийського району щодо створення інсультного центру на базі Комунального некомерційного підприємства Стрийської районної ради «Стрийська центральна районна лікарня», для створення якого необхідно було закупити додаткове оснащення. Відтак ініціативна група розробила проєкт і подала на конкурс проєктів співробітництва територіальних громад. За результатами проєкт отримав схвальну оцінку конкурсної комісії Львівської обласної ради. Відповідно завдяки коштам обласного та районного бюджету, а також коштам сільських рад даний проект було реалізовано.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245
Останні новини
Оголошення
live comments feed...