• Головна
  • Семигинівські школярі знайомилися з професіями поліцейського та пожежника
09:06, 27 грудня 2019 р.

Семигинівські школярі знайомилися з професіями поліцейського та пожежника

Продовжуючи профорієнтаційну роботу з учнівською молоддю фахівці Стрийського міськрайонного центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів 9-го,10-го,11-го класів Семигинівської СЗОШ у Стрийське відділення поліції, де школярі мали можливість ознайомитись із професією поліцейський.

Про це інформують у Стрийській РДА.

На початку заходу майор поліції Ольга Марцинюк проінформувала школярів про необхідність свідомого підходу до вибору майбутньої професії. Потрібно враховувати не тільки бажання, але і її важливість на ринку праці. Вона розповіла підліткам про професію поліцейського, її переваги, інформувала про навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ України та умови прийому до лав поліції, а також про підрозділи поліції та завдання, які вони виконують. Особливу увагу учнів привернула валіза експерта-криміналіста та матеріали, які використовуються при проведенні слідчих дій для вивчення матеріальної обстановки злочину, виявлення, вилучення і збереження доказів та їх попереднього дослідження.

Учні ставили багато запитань, на які криміналіст змістовно відповідала, роз’яснювала та наводила приклади. Деякі висловлювали бажання поповнити ряди працівників поліції, а тому цікавились умовами праці. Їх цікавило не лише навчання та курсантське життя, а з чим доводиться найчастіше стикатись правоохоронцям у своїй роботі.

Цього ж дня школярі побували у 8 пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС у Львівській області, де ознайомилися з професією пожежника.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийські новини #новини Стрия #Стрий
Останні новини
Оголошення
live comments feed...