• Головна
  • У районі обговорили питання профілактики пташиного грипу
10:15, 14 січня 2020 р.

У районі обговорили питання профілактики пташиного грипу

Минулого тижня відбулось засідання ДНПК при Стрийській райдержадміністрації у зв’язку з виявленням високо патогенного пташиного грипу на сході Польщі.

Як повідомляють у Стрийській РДА, на засідання були запрошені керівники чотирьох птахогосподарств Стрийського району.

Під час  засідання керівників птахогосподарств зобов’язали неухильно дотримуватися «Спільних заходів по недопущенню занесення і розповсюдження пташиного грипу на території Стрийського району на період 2017 – 2021 р.р.» затверджених головою ДНПК при Стрийській РДА від 17.01.2017р. а також надано «План дій при підозрі захворювання (загибелі) на грип птиці».

Довідково:

Грип птиці — гостре висококонтагіозне вірусне захворювання сільськогосподарської, синантропної та дикої птиці, що характеризується пригніченням, септицемією, ураженням респіраторних органів і шлунково-кишкового тракту й великою загибеллю птиці.

До грипу сприйнятливі як домашні, так і дикі перелітні птахи. Основними переносниками інфекції є перелітні водоплавні птахи. Як тільки відповідне захворювання виявлено на будь-якій території, відомства встановлюють обмеження на експорт птиці з цієї країни і вживають відповідних заходів для ліквідації хвороби (карантин, зонування, дезінфекція). Пташиний грип завдає значної економічної шкоди як державі, так і виробникам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245

Коментарі

Оголошення
live comments feed...