15:25, 27 січня 2020 р.

Чого чекати ФОП? РРО-2020.

Стрийське управління ГУ ДПС у Львівській області акцентує увагу, що з 1 січня до 30 вересня 2020 року ФОП — платники єдиного податку першої групи, а також другої — четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 1,0 млн. грн., зможуть не застосовувати РРО. 

Як зазначають у Секторі забезпечення роботи Стрийського управління ГУ ДПС у Львівській області, виключення передбачені для тих із них, які здійснюють реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також продають лікарські засоби, вироби медичного призначення та надають послуги у сфері охорони здоров’я. З 1 жовтня по 31 грудня 2020 року до переліку ФОП-«єдинників», які повинні застосовувати РРО, поряд із тими, хто перевищив річний обсяг доходу в 1,0 млн. грн., будуть віднесені ті, хто здійснює (незалежно від суми річного доходу):

•реалізацію товарів (надання послуг) через мережу «Інтернет»;

•реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

•реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

•реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння;

•роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах (група 47.79 КВЕД);

•діяльність ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п. 11 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»;

•діяльність туристичних агентств, туристичних операторів;

•діяльність готелів і подібних засобів тимчасового розміщення (група 55.10 КВЕД);

•реалізацію текстилю (крім реалізації за готівкові кошти на ринках), деталей та приладдя для автотранспортних засобів.

У разі перевищення платником єдиного податку другої — четвертої груп (фізичною особою - підприємцем) у календарному році обсягу доходу 1 млн. грн. - застосування РРО та/або програмного РРО для такого платника єдиного податку є обов’язковим.

ВАЖЛИВО!

Законами України від 20.09.2019 р. №128-ІХ та № 129-ІХ заплановано зміни у правилах застосування РРО підприємцями — платниками єдиного податку. Починаючи з 01.01.2021року всі ФОП — платники єдиного податку зобов’язані будуть застосовувати РРО. Звертаємо увагу на існування винятку — РРО не застосовуватиметься, якщо підприємець веде розрахунки із покупцями виключно у безготівковій формі. Втім приймання платежів картками вважається розрахунковою операцією із метою застосування Закону про РРО, тому під цей виняток не підпадає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #Стрийський район #Стрийщина #Новини #Новини Стрия #245

Коментарі

Оголошення
live comments feed...