Підприємцям Стрийщини роз’яснили вимоги трудового законодавства

У пятницю, 31 січня, у Народному домі міста Стрия відбувся семінар із керівниками, бухгалтерами та представниками підприємств, організацій, установ та фізичними особами-підприємцями міста і району.

Про це інформують у Стрийській РДА.

У семінарі взяли участь головні державні інспектори ГУ Держпраці у Львівській області Ірина Тріль та Ольга Сироїжко, начальник Стрийського відділу обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян ГУ ПФУ у Львівській області Богдана Семків, заступник начальника Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області Роман Раїна, заступник директора Стрийського МРЦЗ Ірина Черепущак.

Під час семінару розглянули питання належного оформлення трудових відносин з працівниками та відповідальність суб’єктів господарювання, переваги офіційного працевлаштування, як для працівника, так і для роботодавця, залежність розміру пенсії від стажу роботи та заробітної плати, вимоги податкового законодавства при прийнятті працівника на роботу. Наголошено на те, що виплата зарплати у розмірі меншому за 4723,00 грн. за виконану місячну норму праці є недотриманням мінімальних державних гарантій, за що накладається штраф у розмірі 10 мінімальних заробітних плат за кожного працівника, по відношенню до якого здійснено порушення.

Учасники семінару акцентували увагу на важливості дотримання вимог трудового законодавства та належне оформлення трудових відносин.

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі