У Координаційній раді з питань захисту міста Стрия кадрові зміни

До  Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у м.Стрию введено нового члена - Данилків З.П. – заступника директора - головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия.

Відповідне розпорядження Першого заступника міського голови опубліковане на сайті Стрийської міської ради.

У цьому  документі зазначено, що вносяться зміни до розпорядження міського голови від 27.08.2019р. №84 «Про утворення Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у м.Стрию» У зв’язку із кадровими змінами у Центрі надання первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия, відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради вирішив.

 «1. Внести зміни до розпорядження міського голови від 27.08.2019р. №84 «Про утворення Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у м.Стрию» і затвердити склад комісії (Додаток). 

2. Вивести із складу Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у м.Стрию лікаря педіатра Воробйову Г.М. 

3. Ввести до складу Координаційної ради з питань захисту прав дітей та реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання дітей у м.Стрию Данилків З.П. – заступника директора - головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги м.Стрия. 

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Р.Волинця»

Документ датується 28 січня 2020 роком.

 У Координаційній раді з питань захисту  міста Стрия  кадрові зміни, фото-1
Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі