Дві ОТГ Стрийського району хочуть залишитись окремими спроможними громадами

Дві ОТГ Стрийського району  хочуть залишитись окремими спроможними громадами, Юля Бецко

Вчора, 5 лютого, у Народному домі села Грабовець відбулася зустріч депутатів Грабовецької ОТГ з головою Нежухівською ОТГ Михайлом Яхваном та сільським головою села Дуліби Петром Васильківим. На зустрічі також була присутня депутатка обласної ради Валентина Олексишин.

Під час зустрічі присутнім донесли інформацію щодо бачення перспективного плану Стрийського району чиновниками Львівської ОДА. Зазначимо, що обговорення перспективного плану на рівні області відбулось 31 січня цього року.

Відтак, запропоновано створити Грабовецко-Нежухівську ОТГ. До складу цієї адміністративної одиниці мали б увійти діюча Грабовецька ОТГ, новостворена Нежухівська, село Дуліби, а також села «сколівського» напрямку.

Однак, голови двох існуючих ОТГ не підтримують такого об’єднання, як і більшість представників цих громад. Напередодні у Нежухівській ОТГ відбулись консультації депутатів з головою Михайлом Яхваном, на яких було прийняте рішення написати офіційний лист до Мінрегіон, у якому зазначити про своє бажання залишитись окремою спроможною громадою. Цю інформацію голова новоствореної ОТГ доніс до депутатів Грабовецької ОТГ та присутніх під час вчорашньої зустрічі.

Щодо села Дуліби, то голова сільської ради висловив свою думку, що громада не проти об'єднатися з Грабовецькою ОТГ, однак він, як представник свого села, хотів би щоб громада називалася Дулібською з центром у його ж селі, повідомляє пресслужба Грабовецької ОТГ.

На даний час питання залишається відкритим.

Варто зазначити, що остаточний перспективний план утворення ОТГ на Львівщині затверджуватиме Кабмін. За словами першого заступника ЛОДА Василя Лозинського, це може відбутися вже до кінця лютого.

Фото пресслужби Грабовецької ОТГ.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі