У Стрию відбулась ІІ Стратегічна сесія Всеукраїнської дорожньої асоціації

Сьогодні, 7 лютого, у Стрию зібралися представники 30 дорожніх компаній України для виходу з галузевої кризи.

Асоціація об'єднує 50 підприємство з усієї дорожньої індустрії з метою галузевого розвитку. І саме для формування стратегічного бачення, спільних ідей для ринкових трансформацій, еволюції дорожнього бізнесу в Україні, учасники об'єднання зустрілися на стратегічному заході.

Як зазначає Орест Йосипчук, директор ДП «Екранбуд» ТОВ «Екран», на даний час важливо мати не фіктивне право голосу у галузі, а реальну можливість впливати на формування тих законів, за якими буде жити ціла індустрія.

Варто зазначити, що в дорожній галузі до цього часу не існувало об'єднань, які транслювали б етичні норми, діяли прозоро, прагнули до проявів здорової конкуренції. Тому сьогоднішня зустріч у Стрию дала можливість заявити про особисті інтереси окремим компаніям та стала свого роду нетворкінгом для учасників заходу.

Під час сесії присутні обговорили Бюджет, що планується освоїти у 2020 році. Він може варіюватися від 85 до 120 млрд гривень, про який заявив Уряд. Досвіду виконання замовлень таких масштабів в Україні ще нема. Тож учасники намагались знайти шляхи для злагодженої роботи підприємств у цій індустрії. Адже початок дорожнього сезону розпочнеться 1 березня.

Під час заходу, учасники сесії приділили увагу питанню нормотворчої діяльності.

Наразі Асоціація має на меті напрацювати механізми для того, щоб створити ефективну економічну систему стосовно дорожньої індустрії.

У Стрию відбулась ІІ Стратегічна сесія Всеукраїнської дорожньої асоціації, фото-1 У Стрию відбулась ІІ Стратегічна сесія Всеукраїнської дорожньої асоціації, фото-2
Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі