11 учасників АТО отримали фінансову допомогу з районного бюджету

Вчора, 11 лютого, заступник голови Стрийської райдержадміністрації Оксана Мелень провела чергове засідання комісії з розподілу коштів районного бюджету для підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

Як повідомляють у Стрийській РДА, члени комісії розглянули 11 заяв від учасників АТО (ООС) щодо надання одноразової грошової допомоги на лікування та поліпшення матеріального становища. За результатами розгляду звернень комісія прийняла відповідні рішення та виділила допомогу на суму 13,0 тис.грн.

Зазначимо, що рішенням сесії Стрийської районної ради від 17.12.2019 року №499 затверджена Районна програма підтримки учасників операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції) та членів їх сімей на 2020 рік, на реалізацію якої в районному бюджеті передбачені кошти в сумі 950,0 тис.грн, в т.ч.: 220,0 тис.грн – для надання додаткових соціальних гарантій особам даної категорії; 700,0 тис.грн – для надання грошової допомоги учасникам бойових дій АТО (ООС) на придбання житла на умовах співфінансування; 30,0 тис.грн – на проведення підписки районного часопису «Рідне поле» членам громадської організації «Спілка учасників АТО Стрийщини».

Фото з сайту Стрийської РДА.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі