Біля Стрия будуватимуть нову транспортну розв’язку за 11 мільйонів євро

Біля Стрия на перехресті доріг М-06 Київ-Чоп та М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю), у районі села Угерсько, збудують різнорівневу транспорту розв’язку. За попередніми підрахунка, вартість цього проекту буде складати 11 мільйонів євро.

На даний час тривають роботи над проектною документацією для її будівництва. Уряд вже виділив кошти для викупу земельних ділянок, на яких буде здійснюватися будівництво, пише Zaxid.net.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг Львівщини, розв’язку біля Стрия збудують у межах державного проекту «Транспортний зв’язок в Україні – Фаза І» для можливості подальшого розвитку автомобільної дороги М-06 Київ – Чоп в обхід міста Стрия.

Також передбачається будівництво транспортної розв’язки в різних рівнях з улаштуванням ділянок з односмуговими та двосмуговими проїздами і будівництвом двох шляхопроводів за параметрами ІІ категорії. Транспортна розв’язка у двох рівнях будуватиметься поблизу села Угерсько Стрийського району на примиканні доріг М-06 та М-12. Зараз розробляється проектна документація, яку згодом скерують на експертизу.

Уряд вже виділив 9 мільйонів гривень, які фактично будуть спрямовані на викуп земельних ділянок. За попередніми даними, для будівництва розв’язки потрібно викупити більше ніж 20 ділянок. Однак їх точна кількість буде відома, коли буде готова проектна документація. Тоді буде відома і вартість об’єкту. Зазначають у Службі автомобільних доріг Львівщини. 

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі