У Стрийському управлінні ГУ ДПС говорили про наповнення дохідної частини бюджету

У Стрийському управлінні ГУ ДПС у Львівській області відбулася чергова зустріч з представниками малого та середнього бізнесу, під час якої обговорено актуальні питання щодо наповнення дохідної частини бюджету, новацій законодавства щодо оплати праці, дотримання суб’єктами господарювання трудового законодавства, застосування нових програмних РРО та кампанія декларування 2020 року.

Про це інформують у Стрийській РДА.

Заступник начальника управління - начальник відділу податків та зборів з юридичних осіб Роман Раїна ознайомив присутніх з підсумками роботи Стийського управління в напрямку забезпечення надходжень до бюджетів регіону.

Так до Зведеного бюджету України впродовж січня 2020 року платники податків по території обслуговування Стрийського управління перерахували 236252,4 тис. гривень. Зокрема платники спрямували до державного бюджету: податку на додану вартість – 44631,0 тис.грн , ПДФО – 31842,1 тис.грн, військового збору – 5454,0 тис.грн, ЄСВ- 80703,4 тис. гривень.

До місцевих бюджетів забезпечено сплату податків і зборів в сумі 120549,9 тис.грн., що на 20445,2 тис.грн. більше, в порівнянні з відповідним періодом 2019 року. За січень 2020 року до місцевих бюджетів надійшло: податку на доходи фізичних осіб - 77181,4 тис. грн., єдиного податку – 18165,4 тис.грн; плати за землю – 14184,21 тис.грн; плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами – 416,8 тис. грн; акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі підакцизних товарів - 2546,2 тис. грн.

Під час зустрічі ознайомлено учасників із новаціями у сфері трудового законодавства, відповідальністю за порушення законодавства про працю, змінами розмірів фінансових санкцій для юридичних та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, обговорювалися питання своєчасної сплати податків, погашення заборгованості, а також не оминули увагою і цьогорічну кампанію декларування доходів громадян отриманих у 2019 році.

Підбиваючи підсумки, учасники зустрічі дійшли згоди, що лише відкрита співпраця органів ДПС та представників бізнес спільноти дає можливості розв'язання проблемних питань. 

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі