Перші підсумки виконання бюджету Стрийського району у 2020 році

Бюджетний рік розпочато, управління фінансів Стрийської райдержадміністрації підбиває перші підсумки виконання бюджетів місцевих рад Стрийського району у поточному році.

Отже, за результатами виконання зведеного бюджету району за січень 2020 року в районі змобілізовано 15.4 млн.грн. податків і зборів,що становить 6.1 відсотка до затвердженого плану на рік та 111.1 відсотка до плану на січень, або при належних 8.3 відсотка до річного плану недонадходження  складають 6.3 млн..грн. Поступлення податків і зборів до районного бюджету без врахування міжбюджетних трансфертів складають в сумі 12.0 млн.гривень, що становить 5.8 відсотка до річних призначень, або у звітному періоді не надійшло доходів в сумі 5.1 млн.грн. до плану на рік. Динаміка надходжень до аналогічного періоду минулого року є позитивною, ріст становить в цілому по району 114,5 відсотка при середньообласних темпах 114.7 відсотків. Разом з тим, у січні 2019 року були відсутні надходження податку на доходи фізичних осіб від ТзОВ ’’Леоні’’, у січні 2020 року від даного підприємства поступило 4.1млн..грн, що відповідно і вплинуло на ріст доходів у поточному році .

Інформують у Стрийській РДА.

Селищна та сільські ради Стрийського району затверджені показники за доходами за січень 2020 року виконали понад 100 відсотків, всі без винятку. Лідерами по мобілізації платежів є Подорожненська сільська рада (24.2 відсотка до плану на рік при належних 8.3 відсотка), В.Стинавська сільська рада (13.4), Голобутівська сільська рада (19.5), Семигинівська сільська рада (13.9), Розгірченська сільська рада (12.7), Добрівлянська сільська рада (11.7). Аутсайдерами з даного питання є Вівнянська сільська рада (1.2 відсотка), Дулібська сільська рада (3.9), Йосиповицька сільська рада (2.1), Загірненська сільська рада (4.9), Заплатинська сільська рада (5.4 відсотка). Слід зазначити, що окремі органи місцевого самоврядування суттєво те необґрунтовано занизили планові показники за доходами на 2020 рік у порівнянні із фактичними надходженнями за 2019 рік, що і дало можливість перевиконати бюджети, а по інших навпаки, відставання пояснюється об`єктивними причинами, зокрема через відсутність на даний час Постанови Кабінету Міністрів України щодо встановлення нормативів зарахування акцизного податку за пальне, окремі місцеві ради району недоотримали в січні 2020 року в середньому біля одного мільйона гривень.

Що стосується видаткової частини районного бюджету та бюджетів місцевих рад, то протягом січня поточного року забезпечено в повному обсязі фінансування всіх першочергових витрат, зокрема на виплату заробітної плати із нарахуваннями працівникам бюджетної сфери з врахуванням освітньої та медичної субвенцій, профінансовано 17.2 млн.грн.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі