У Стрию відбулися збори протопресвітерів Стрийської єпархії

Вчора, 18 лютого, у приміщенні єпархіального управління Стрийської єпархії відбулися чергові збори протопресвітерів, які очолив Преосвященний владика Тарас (Сеньків), Єпарх Стрийський.

Про це інформує пресслужба Стрийської Єпархії УГКЦ.

Засідання розпочалось спільною молитвою, після якої перед присутніми виступив Голова правління БФ “Рідня”,  Петро Маковський, який представив річний звіт фонду і заохотив парафії до реалізації соціальних проектів. Владика Тарас закликав приділяти належну увагу, плекати і розвивати серед вірних єпархії духа благодійності і милосердного служіння потребуючим.

Під час зустрічі були розглянуті питання стосовно перебігу канонічних візитацій Єпархіальним Єпископом парафій Стрийської єпархії у 2020 році. Архиєрей  закликав священників дбати про належний рівень душпастирства, відповідально ставитись до ведення парафіяльної документації, дбати про порядок у храмі та літургійний порядок. Далі, отців протопресвітерів було повідомлено про Єпархіальний Собор Стрийської єпархії на тему: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ», який відбудеться у четвер 27 лютого 2020 року в с. Підігірці на Стрийщині.

Після цього, до присутніх звернувся ректор Єпархіального інституту душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни о. Тарас Бабій, який представив план діяльності Інституту на 2020 рік, вказавши деякі пропозиції прородинних заходів, які можна провести у парафіях єпархії. Також, було повідомлено про проведення благодійної акції “Великопосна милостиня”, яка буде продовжуватися у парафіях упродовж часу Великого Посту, а зібрані кошти буде призначено для реабілітації учасників бойових дій на Сході України.

На зборах обговорювалися й інші важливі організаційні питання, які стосуються життя єпархії. Наступні збори протопресвітерів відбудуться 2 квітня 2020 року.

Фото  пресслужби Стрийської Єпархії УГКЦ.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі