На сесії міської ради розглянули понад 100 питань порядку денного

На сесії міської ради розглянули понад 100 питань порядку денного

Сьогодні, 26 лютого, у Міському будинку культури відбулась чергова сесія Стрийської міської ради.

У порядку денному зазначалась 102 питання. Більшість з них – звіти виконаних програм та проекти нових, які стосуються соціально-економічного розвитку міста та іншого.

Дані програми депутати підтримували «пакетом». 

Однак, не всі питання були прийняті одноголосно. Так, проекти рішень, які стосувалися медичних закладів,  отримали від кількох обранців «проти» або «утримався». Це пов’язано з застереженням депутата Андрія Поврозника щодо майбутньої діяльності закладів у разі відсутності ліценції. 

Зазначимо, що ліцензії мають надати стрийській дитячій лікарні та пологовому будинку до 28 лютого. У іншому випадку заклади залишаться без державного фінансування. Депутат наголосив, що у випадку не надання ліцензій місто має подбати про працівників та передбачити майбутній розвиток подій.

Не обійшлось без емоцій і стосовно земельних питань. Так, проект рішення, який стосувався відведення земельної ділянки по між вулицями: Незалежності, Б. Хмельницького та Осмомисла набрав лише 17 голосів місцевих обранців. Відповідне рішення не було прийняте. Зазначимо, що мова йде про ділянку, яка на даний час обгороджена суцільним металевим парканом і межує з пам’яткою архітектури. 

Нагадаємо, що під час депутатських комісій активного обговорення набули питання щодо виділення земельних ділянок під гаражі та особисте будівництво. У черзі громадян, яким мали надати ділянки, депутати поміж учасників АТО/ООС виявили близьких родичів своїх колег. Відтак, це питання набуло широкого обговорення та спротиву серед активістів. Під тиском громадськості дані питання були зняті з порядку денного. 

Зазначимо, що на даний час опубліковані дві черги  учасників АТО/ООС, які претендують на земельні ділянки під гаражі та особисте будівництво. У списку є заяви від 2015 року.

Відео

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі