У міській раді формують конкурсну комісію. Шукають директора стоматологічної поліклініки

Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Стрийська міська стоматологічна поліклініка» опубліковане на сайті міської ради.

В зв’язку з прийняттям рішення «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська міська стоматологічна поліклініка» від 02.03.2020р. №46 виконавчий комітет Стрийської міської ради розпочинає формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Стрийська міська стоматологічна поліклініка».

Відповідно до «Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посад директора комунального некомерційного підприємства охорони здоров’я», затвердженого рішенням виконавчого комітету № 186 від 2.08.2019р. до складу конкурсної комісії входять в рівній кількості:

  • три представники виконавчого комітету;
  • три представники трудового колективу відповідного комунального некомерційного підприємства, обрані на загальних зборах трудового колективу;
  • три представники громадських об’єднань з захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або запобігання корупції і антикорупційної діяльності, зареєстрованих до 13.08.2017року.(по одній особі від кожного громадського об’єднання).

При цьому, членами конкурсної комісії не може бути особа, щодо якої документально підтверджена інформація про:

  • наявність судимості за вчинення умисного злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку;
  • накладення адміністративного стягнення за корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення – протягом трьох років з дня набрання відповідним рішенням суду законної сили;
  • наявність конфлікту інтересів.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії від вищеназваного трудового колективу просимо подавати до виконавчого комітету, кабінет № 19 до 18 березня 2020 року.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі