У Стрийській єпархії діє щорічна благодійна акція «Великопосна милостиня»

Упродовж Великого посту 2020 року, з благословення Преосвященних владик Тараса (Сеньківа) та Богдана (Манишина), вірних Стрийської єпархії та всіх людей доброї волі, закликають долучитися до щорічної благодійної акції «Великопосна милостиня», зібрані кошти з якої буде призначено для реабілітації учасників бойових дій на Сході України.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської єпархії УГКЦ.

Слід зазначити, що упродовж останньої збірки, яка відбувалася в храмах Стрийської єпархії у 2019 році було зібрано 276634 грн., 50 € та 15 $, а також як знак вдячності та солідарності, з метою підтримки родин українських військових від о. Романа Пітули та вірних Катедрального собору Непорочного Зачаття Діви Марії УГКЦ, що в м. Філадельфія (США) отримано 5200 $.

Завдяки складеним пожертвам проведено три тури духовно-психологічної віднови (реабілітації) для сімей учасників АТО/ООС, духовно-психологічну віднову для родин загиблих воїнів, забезпечено можливість психологічного супроводу, який здійснює психтерапевт при Єпархіяльному інституті душпастирства подружжя та сім’ї святих Йоакима і Анни, надавалася окрема термінова допомога на лікування воїнів АТО.

Усі охочі долучитися до «Великопосної милостині» зможуть скласти свої пожертви у спеціально обладнані для цієї акції скриньки в усіх храмах Стрийської єпархії УГКЦ.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі