Львівщина формуватиме ОТГ за єдиним принципом – спроможність громади

Вчора, 10 березня, голова Львівської ОДА Максим Козицький провів низку зустрічей із представниками ініціативних груп органів місцевих самоврядування в частині проведення реформи децентралізації.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

Серед учасників обговорення також перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський, т.в.о. директора департаменту економічної політики Степан Куйбіда, експерт з децентралізації Юрій Ганущак, заступник міського голови Львова Любомир Зубач. У межах зустрічі спільно обговорили гострі питання, зокрема створення ОТГ, формування Львівської ОТГ тощо.

Голова Львівської ОДА наголосив, що важливо почути всі сторони, які є дотичними до процесу, проте спроможність громади повинна залишатись основним чинником формування ОТГ. «Львівщина формуватиме ОТГ за єдиним принципом – спроможність громади. Ми маємо створити потужні великі громади, які за два-три роки зможуть самостійно функціонувати та розвиватись», - наголошує Максим Козицький. 

За словами Василя Лозинського, Перспективний план має включати мінімум неспроможних громад. Він також наголосив, що усі об’єднання повинні відбуватися відповідно до Закону.

Зазначимо, що участь в зустрічі взяли представники проєктних об'єднаних територіальних громад з Жовківського, Пустомитівського Золочівського, Стрийського, Сокальського, Дрогобицького, Турківського, Миколаївського районів, а також представники діючих ОТГ Мостиського, Пустомитівського, Жидачівського, Самбірського, Стрийського районів області.

Стрий Стрийський район Стрийщина Новини Новини Стрия 245
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі