У Стрию провели засідання міського штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

У Стрию провели засідання міського штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

У середу, 25 березня, відбулося засідання міського штабу при виконавчому комітеті Стрийської міської ради з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

Про це повідомляє пресслужба Стрийської міської ради.

Головою штабу, першим заступником міського голови Р.Маланієм наголошено про ряд вжитих заходів з боку міськвиконкому стосовно:

  • забезпечення довезення працівників медичних закладів міста до місць праці та відповідно додому;
  • виділення з резервного фонду міського бюджету 500,0 тис. грн. для додаткового встановлення кисневої системи, придбання і забезпечення доставки кисневих балонів та для закупівлі пального для автомобілів, якими доправляються на місця працівники медичних закладів.

На засіданні обговорювалось питання щодо дезінфекції вулиць, тротуарів, під'їздів та житлових будинків з питань профілактичних заходів по недопущенню поширення коронавірусу у нашому місті.

Також на засіданні інформували начальник Стрийського міськрайонного лабораторного центру ДУ ЛОЛЦ МОЗ України Рокунець Оксана Євгенівна, завідувач відділу епідеміологічних досліджень Стрийського міськрайонного лабораторного центру ДУ ЛОЛЦ МОЗ України Зрайло Іван Андрійович та заступник міського голови Стецик Ігор Миронович.

Винесено рішення щодо надання розрахунків знезараження вулиць і тротуарів міста завідувачем відділу епідеміологічних досліджень Стрийського міськрайонного лабораторного центру ДУ ЛОЛЦ МОЗ України І. Зрайлом. Та клопотати перед міським головою щодо виділення додаткових коштів для придбання дезінфікуючих засобів.

У понеділок на позачерговій сесії міської ради буде розглянуто питання щодо поповнення резервного фонду на 5,0 млн. грн.

Проводиться підготовча робота по комплектуванню необхідним обладнанням КНП «Стрийська центральна міська лікарня» на лікування у разі потреби хворих (орієнтовно 250 чоловік) на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

Нагадуємо що Стрийська міська лікарня визнана базовою 3-ої черги медичним закладом для лікування гострої респіраторної хвороби COVID-19 для міста Стрия, Моршина, Нового Роздолу та для Стрийського, Сколівського, Жидачівського та Миколаївського районів.

З боку міського голови Р.Шрамов'ята, міського штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру проводиться щоденний аналіз стану підготовки і вжиття попереджуючих заходів по недопущенню захворювання на коронавірус у нашому місті.

245 стрийськіновини новиниСтрия Стрий новини Стрийщина засіданняміськогоштабу коронавірус підготовкалікарні дезінфекціявулиць,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі