На Стрийщині зареєстровано 3 випадки захворювання з підозрою на коронавірус

На Стрийщині зареєстровано 3 випадки захворювання з підозрою на коронавірус

Станом на 11- 00 год. 01 квітня 2020 року в Стрийському районі і м.Стрий зареєстровано 3 нових випадки підозри на коронавірусну інфекцію та 2 особам спростовано підозру. 

Про це повідомляє голова Стрийської РДА Любомир Кащук.

Отже, на сьогодні з підозрою в нашому краю залишаються 6 осіб (5 з м.Стрий і 1 з Стрийського району).

Сьогодні також розпочато обстеження на коронавірусну інфекцію по Стрийському районі, де працюють дві мобільні бригади з лікаря, лаборанта в супроводі працівників поліції. До обстеження підлягають, в першу чергу, особи, які повернулися з-за кордону. Їм буде проведено швидкі тести на виявлення коронавірусної інфекції.

"Прошу всіх хто побачить такі бригади в засобах захисту не розпускати різного роду плітки, а з розумінням віднестися до важливої справи, яку роблять наші медики. Окрім цього прошу до тих людей, які є під підозрою чи можуть бути хворими, не відноситися до них як до прокажених в часі життя Ісуса. Завтра на їхньому місці можете бути і Ви. Інфекція не вибирає.Дякую всім людям які повідомляють нас про те, що люди, що повернулися з-за кордону не дотримуються самоізоляції. Поліція вже реагує на такі випадки та буде складати відповідні протоколи.", - зазначає голова Стрийської РДА.

Коментарі