• Головна
  • Стрийські медики повністю забезпечені захисними костюмами
14:02, 15 квітня 2020 р.

Стрийські медики повністю забезпечені захисними костюмами

Стрийські медики повністю забезпечені захисними костюмами

За чверть мільйона гривень допомоги, наданої медикам найбільшою газовидобувною компанією країни, Стрийська центральна районна лікарня закупила 960 одноразових костюмів високої якості.

Про це розповіли, 14 квітня, у пресслужбі Львівської обласної ради.

На випадок активної фази проходження пандемії в регіоні мобілізували 250 ліжок у районній лікарні м. Стрия та 200 ліжок в Центральній Стрийській міській лікарні. Для того аби забезпечити медиків усім необхідним місцева влада звернулася по допомогу до бізнесу.

“Ми писали листи до багатьох організацій і підприємств, відгукнулося небагато, — розповідає Любомир Кащук, голова Стрийської районної держадміністрації. — Допомога надходила по-різному. Хтось вважав за необхідне самостійно закуповувати чи виготовляти якісь засоби індивідуального захисту. «Укргазвидобування» перераховувало значні кошти на рахунок Центральної районної лікарні”.

На кошти від газовидобувної компанії лікарня придбала 960 захисних костюмів. Медики вже активно користуються костюмами. Дві виїзні бригади у складі лікаря, лаборанта і водія, щодня проводять тестування осіб із групи ризику. А таких на Стрийщині понад 200. І списки щодня поновлюються.

“Велика подяка від імені всього колективу підприємству «Укргазвидобування» за співпрацю. Особливо за те, що в такий непростий час, вони одні з перших стали на підтримку наших медпрацівників. Адже медик, він як ніхто, першочергово потребує захисту від коронавірусу тому, що першим зустрічає хворого пацієнта”, — розповідає Олексій Ігнатов, директор комунального некомерційного підприємства «Стрийська центральна районна лікарня».

Лікарня надає медичні послуги для жителів району. До неї входять дві бригади медиків на виїздах, 14 лікарських амбулаторій, 40 фельдшерсько-акушерських пунктів та 15 відділень, серед яких і відділення невідкладної екстрено-медичної допомоги, котре буде першим зустрічати пацієнтів з коронавірусом.

Придбаних костюмів вистачить мінімум на два тижні протидії. Навіть за найгіршого сценарію розвитку пандемії, кожен медпрацівник Стрийщини буде убезпечений від коронавірусу.

Фото: пресслужба ЛОР

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #медичнийзахист
Останні новини
Оголошення
live comments feed...