• Головна
  • Підсумки виконання бюджету Стрийщини за 1-ий звітний квартал 2020 року
14:40, 15 квітня 2020 р.

Підсумки виконання бюджету Стрийщини за 1-ий звітний квартал 2020 року

Підсумки виконання бюджету Стрийщини за 1-ий звітний квартал 2020 року

За інформацією фінансового управління Стрийської райдержадміністрації, ситуація у Стрийському районі із виконанням бюджетів місцевого самоврядування та районного бюджету у 1-ому кварталі 2020 року, незважаючи на виконання дохідної частини до місячних бюджетних призначень (108,3 відсотка по зведеному бюджету та 104,2 відсотка по районному бюджету), є надзвичайно напруженою, і як факт до річних планових показників за доходами допущено відставання по зведеному бюджету на 1,4 відсотка, або на 4,1 млн.грн., по районному бюджету на 2,4 відсотка, або на 5,0 млн. грн.

На жаль, через карантинні заходи, які пов’язані із коронавірусною інфекцією в Україні, допущено спад темпів росту надходжень за три місяці поточного року у порівнянні із темпами, які мали місце за підсумками двох місяців 2020 року (темпи росту по зведеному бюджету понизились на 7.1 відсотка, по районному бюджету - на 14 відсотків). Окрім цього, через суттєве скорочення працівників підприємств нафтогазової промисловості (з 1 січня 2020 року скорочено більше 100 осіб), маємо втрати поступлень податку на доходи із фізичних осіб в сумі 1,7 млн.грн., до завершення року сума втрат від зазначених підприємств очікується в розмірі 6,5 млн.грн. Спад надходжень податку на доходи із фізичних осіб у 2020 році у порівнянні із надходженнями І–го кварталу 2019 року допустило і ТзОВ «Галичина-Захід» в сумі 0,6 млн.грн. Понизилися темпи росту податку на доходи фізичних осіб і по ТзОВ «Леоні» на 1,8 млн.грн. (враховуючи авансову сплату податку у грудні 2018 року в сумі 10,8 млн.грн., спад доходів по даному підприємству становить 15 відсотків). 

Негативний вплив на виконання обсягу доходів району має і наявна сума заборгованості по платежах до бюджетів усіх рівнів в загальній сумі 5.4 млн.грн., і яка збільшилась станом на 1-ше березня у порівнянні із даними на 1-ше лютого на 0,7 млн.грн. Така ситуація із поступленням доходів створює труднощі у фінансуванні витрат як і захищеного характеру, так і інших життєво необхідних витрат для функціонування бюджетних установ району.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #бюджет #економіка
Останні новини
Оголошення
live comments feed...