• Головна
  • До відома голів селищних, сільських рад та громадських організацій району
10:22, 20 квітня 2020 р.

До відома голів селищних, сільських рад та громадських організацій району

До відома голів селищних, сільських рад та громадських організацій району

Стрийська райдержадміністрація інформує, що у Посольстві Естонської Республіки в Україні триває прийом заявок на конкурс мікрофінансування для українських громадських організацій або місцевих органів влади.

Одним з пріоритетів для подання заявок є екологічно сприятливий розвиток, зокрема поліпшення навколишнього середовища та підвищення рівня екологічної свідомості. Крайнього терміну подання заявок немає. За рік можуть бути профінансовані 2 або 3 проєкти.

З детальнішою інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням:

https://vm.ee/en/activities-objectives/development-cooperation-andhumanitarian-aid.

-Фонд Чарльза Стюарта Мотта (далі – Фонд) підтримує некомерційні організації, які працюють над зміцненням громад у всьому світі. Однією з програм підтримки є програма «Навколишнє середовища».

Для визначення відповідності проєкту програмам Фонду першочергово потрібно заповнити онлайн бланк запиту (LOI). Запит на отримання гранту подається до Фонду не пізніше ніж за 60 днів до початку дії гранту.

За рахунок Фонду грантоотримувачі можуть отримати фінансову допомогу на підтримку проєктів, які спрямовані на захист громад та екосистем, від яких вони залежать.

З огляду на зазначене, просимо опрацювати можливість подання заявок на отримання фінансової підтримки одного з найбільших грантодавців у США. Для отримання детальнішої інформації про конкурс можна звертатися до керівника організації в Україні – Росса Макларена, тел.: +38050 351 64 54, електронні адреси: [email protected][email protected]/, [email protected]/.

Департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації спільно з департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва облдержадміністрації готові виступити партнерами проєкту та за потреби забезпечити співфінансування.

У випадку зацікавлення просимо проінформувати адміністрацію для налагодження комунікації та супроводу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #гранти #співпраця #Естонія
Останні новини
Оголошення
live comments feed...