• Головна
  • Стрийська міська рада виділила 100 000 гривень на інсулін
11:00, 20 квітня 2020 р.

Стрийська міська рада виділила 100 000 гривень на інсулін

Стрийська міська рада виділила 100 000 гривень на інсулін

Минулого тижня, 16 квітня, відбулося засідання виконавчого комітету Стрийської міської ради, яке відкрив і вів міський голова Стрия Роман Шрамов'ят.

На засіданні міськвиконкому розглянуто питання про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік, а саме – виділено 100 тис.грн. на інсулін.

Рішенням виконкому виділено кошти з резервного фонду міського бюджету для проведення дезінфекції дитячих майданчиків у сумі 17 тис.грн.

Виконкомом надано матеріальну допомогу матерям з нагоди святкування Дня Матері на суму 12 тис.грн., членам Стрийської міськрайонної громадської організації «Союз Чорнобиль України» з нагоди відзначення 34-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС на суму 44,3 тис.грн. та одноразову грошову допомогу громадянам міста на суму 109 тис.грн.

Рішенням виконкому зменшено розмір нарахувань за березень 2020 року КП «Стрийтеплоенерго» за теплову енергію на 29,5% та на послуги з централізованого опалення для населення на 29,23%.

Також на засіданні міськвиконкому розглянуто питання: про погодження змін до програми економічного та соціального розвитку м.Стрия на 2020 рік; про передачу житлових будинків в управління ОСББ; про передачу житлових будинків на самообслуговування співвласників будинків; про передачу вузлів комерційного обліку теплової енергії з балансу КП «УК «Світанок» на баланс КП «Стрийтеплоенерго»; про оформлення та реєстрацію права власності на об’єкти нерухомого майна; про скасування п.6 рішення міськвиконкому від 29.08.2019р. №206; про внесення змін в рішення виконкому міської ради від 17 березня 2020 року №75 «Про чергові призови громадян в місті Стрию на строкову військову службу, інші питання.

З розглянутих питань прийнято відповідні рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #стрийськаміськарада #змінидобюджету #інсулін
Останні новини
Оголошення
live comments feed...