• Головна
  • На Стрийщині оголошено онлайн-челендж "Пробудження природи"
13:25, 27 квітня 2020 р.

На Стрийщині оголошено онлайн-челендж "Пробудження природи"

На Стрийщині оголошено онлайн-челендж "Пробудження природи"

Уже традиційно в Народному домі села Добряни з нагоди Дня захисту дітей проводиться літній дитячий арт-фестиваль «Світ, відкритий для дитини». Цього року, як інформує на своїй сторінці у Фейсбуці директор Народного дому Любов Костів, арт-фестиваль набуває статусу родинного.

Організатор фестивалю оголосила онлайн-челендж "Пробудження природи". Протягом дії карантину пропонується публікувати світлини природи, творчі доробки на тему природи (аплікації, витинанки, роботи, виконані різноманітною технікою - бісер, вишивка стрічками, печворк, вироби з природного матеріалу, малюнки на камені, папері, тканині, тощо.

Зазначимо, що під час роботи арт-фестивалю в сільському Народному домі працюють творчі майстерні, де проводять майстер-класи на різноманітну тематику, під час яких демонструють дітям і їхнім батькам багатогранність та безмежність можливостей для розвитку, дають поштовх для розвитку творчого потенціалу дитини в різних сферах діяльності. Фестиваль спрямований на інтерактивне залучення дітей і підлітків усіх вікових груп, соціальних категорій та ступеню обдарованості до різних видів розвиваючої активності, поєднає мистецтво, науку, інновації, літературу, музику, театр, різні види творчості для дітей та сімейного дозвілля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#245 #стрийськіновини #новиниСтрия #Стрий #новини #Стрийщина #онлайнконкурс
Останні новини
Оголошення
live comments feed...