• Головна
  • Статистика захворювання на коронавірус у Львівській області за добу
13:27, 8 травня 2020 р.

Статистика захворювання на коронавірус у Львівській області за добу

Статистика захворювання на коронавірус у Львівській області за добу

По області за попередню добу виявлено 65 позитивних результатів ПЛР-тестування на CoVid-19. Це близько 21% від усіх проведених за вчора обстежень.

Про це повідомляє лікар- інфекціоніст ЛОІКЛ Ігор Берник.

За минулу добу до приймального відділення лікарні звернулось - 206 ос., з них:

- 196 – проконсультовано, встановлено підозру на CоVіd-19, відібрано зразки матеріалу для ПЛР-дослідження на CoVid-19, скеровано на домашню самоізоляцію до отримання результатів та спостереження сімейного лікаря;

- 10 - госпіталізовано, з них 7 - з підозрою на CоVіd-19 (хв. з м. Львова, м. Стрия, с. Пасіки-Зубрицькі, с. Давидів Пустомитівського р-ну, с. Верчани Стрийського р-ну, с. Задвір’я Буського р-ну) та 3 – з підтвердженим діагнозом CоVіd-19 (м. Львів, м. Дрогобич).

Ще 2-м хворим, які перебували в стаціонарі з підозрою на CoVid-19, за результатами ПЛР-досліджень підтверджено діагноз CоVіd-19 (хв. з с. Добряни Стрийського р-ну).

На 9 год. ранку в лікарні 135 хворих, з них

- 109 - з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких - 21 - працівники закладів охорони здоров’я, 1 - дитина.

-26 – з підозрою на Covid-19, з них - 8–ро - працівники закладів охорони здоров’я та 4 дитини.

Стан хворих у відділеннях від наближеного до середньої тяжкості до тяжкого, отримують медичну допомогу, очікують результатів ПЛР обстежень (первинних, повторних).

У відділенні інтенсивної терапії - 8-ро хворих (всі з підтвердженим Covid-19). На ШВЛ перебуває – 2-є пацієнтів (71 та 70 р.), у вкрай тяжкому стані, мають ускладнення основного захворювання та ряд супутніх хронічних хвороб. Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів. 1-го виписано з одужанням від CoVid-19.Всього виписано з одужанням від CoVid-19 – 70 чол.

Також, як інформує головний інфекціоніст Стрия Андрій Бабяк, станом на 08.05.2020 р за добу на Стрийщині госпіталізовано 2 хворих з підозрою на COVID—19 (місто,район) та 2 звернення (місто,район) .

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #коронавірус #статистика #здоров'я #Львівщина

Коментарі

Оголошення
live comments feed...