• Головна
  • Тариф на світло для населення у 2020 році не зміниться
11:59, 13 травня 2020 р.

Тариф на світло для населення у 2020 році не зміниться

Тариф на світло для населення у 2020 році не зміниться

Останнім часом на інформаційних теренах інтернет-простору з’явилося багато інформації стосовно тарифів на електрику для населення, які суперечать одна одній. Спробуємо розібратись.

5 травня 2020 року член Національної комісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Коваленко, запропонував скасувати чинний тариф для населення на перші 100 кВт-год електроенергії, з метою додаткового доходу в розмірі 12 мільярдів гривень на рік, необхідних для подолання кризи неплатежів на ринку електроенергії. Це було одним з двох запропонованих сценаріїв виходу з кризи боргів на ринку електричної енергії. Обидва  передбачають підвищення тарифів на електроенергію для населення. Або з 1 січня 2021 року, або – з 1 липня 2020 року.

Миттєво відреагувавши на вказані пропозиції з боку представників НКРЕКП тимчасово виконуюча обов’язків Міністерства енергетики Ольга Буславець офіційно повідомила, що тариф на електроенергію для побутових споживачів у 2020 році не зміниться навіть попри збільшення кількості електроенергії, отриманої з дорожчої теплової та «зеленої» енергії.

«Тариф для населення України залишається у 2020 році незмінним від попередніх років. Є різні заяви, але населення отримає електроенергію по незмінній ціні», – повідомила пані Буславець під час селекторної наради 08 травня 2020 року.

Разом із тим, варто зауважити, що із введенням в дію з 1 липня 2019 року нової моделі ринку електричної енергії, тарифи для населення регулюються через механізм, який встановлюється відповідним рішенням Кабінету Міністрів України і становить 90 копійок за 1 кВт-год при споживанні до 100 кВт-год, а понад цього – 1 гривня 68 копійок за кВт-год.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #електроенергія #тарифи2020,

Коментарі

Оголошення
live comments feed...