• Головна
  • Компанія IDS Group «Моршинська» надала Стрийській ЦРЛ сучасний апарат ШВЛ
11:44, 15 травня 2020 р.

Компанія IDS Group «Моршинська» надала Стрийській ЦРЛ сучасний апарат ШВЛ

Компанія IDS Group «Моршинська» надала Стрийській ЦРЛ сучасний апарат ШВЛ

Вчора, 14 травня, депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас передав для потреб Стрийської ЦРЛ найсучасніший апарат ШВЛ виробництва Швейцарії, вартістю 1млн.100 тис.грн від компанії IDS Group «Моршинська».

«Моршинська» є найкращою, тому й апарат взяли найкращий, який є в цій галузі медицини. Ми – соціально відповідальний бізнес і завжди будемо підтримувати й допомагати», - зазначив Всеволод Білас.

Голова Стрийської райдержадміністрації Любомир Кащук висловив подяку меценатам, які дбають про забезпечення медицини, особливо в час епідемії корона вірусу. Він наголосив, що це вже третій апарат ШВЛ, яким забезпечена Стрийська ЦРЛ від початку карантину. Два було закуплено за бюджетні кошти, а цей професійний апарат супер-класу зі всіма налаштуваннями, які можуть допомагати в забезпеченні дихальної функції організму. При потребі він буде переданий у користування міській лікарні. Зазначимо, що два апарати ШВЛ уже передані міській лікарні.

«Ми давно мріяли про такий апарат і нарешті його отримали. Його характеристики – це гарантія того, що хворі на корона вірус будуть забезпечені оптимальною дихальною підтримкою», - зазначив головний лікар Стрийської ЦРЛ Олексій Ігнатов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрий #новиниСтрия #сайтмістаСтрия #Стрийщина #новиниСтрийськогорайону2020 #245.ua #сайтТвогоміста #здоров'я

Коментарі

Оголошення
live comments feed...